Distribúcie

Pomôžeme Vám s distribúciou Vášho tovaru – ponúkneme Vám efektívne riešenie za rozumnú cenu
Disponujeme vlastnými dopravnými prostriedkami a výbornými vzťahmi so Slovenskou poštou. Sme tak schopný ponúknuť atraktívne ceny a navrhnúť optimálne rozloženie distribučných kanálov.

Vlastný vozový park

Pri distribúcii využívame vlastné dopravné prostriedky v jednotlivých prepravných kategóriách. Sústredíme sa na prepravy rozmerovo skôr menších zásielok, ale operatívne sme schopný zabezpečiť aj distribúciu väčšieho tovaru.

Dobré vzťahy so Slovenskou poštou

Na základe našich skúseností z oblasti distribúcie sme schopný dohodnúť výhodné zmluvy so Slovenskou poštou. Môžeme tak svojim klientom ponúknuť veľmi atraktívne ceny, pokiaľ táto distribučná sieť je tá pravá.

Najnižšie prepravné náklady

Spolu so svojimi klientami sa vždy snažíme nastaviť distribučnú sieť tak, aby prepravné náklady boli čo najnižšie. Riešenie distribučných kapacít vždy plánujeme s ohľadom na spokojnosť klienta.

Kompletácia a inštalácia POS materiálov

Zabezpečujeme také komplexné služby týkajúce sa tzv. POS (Points of Sale) materiálov. Na prianie klienta POS materiály uskladníme, dopravíme na určené miesta, inštalujeme, odinštalujeme a dopravíme späť k uloženiu do skladu. POS prvky môžu byť netradičné – nafukovacie stany, stĺpy, oblúky a pod.

Vlastná kuriérska služba

Disponujeme tiež vlastnou kuriérskou službou. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Zaujala Vás táto ponuka?

Nezáväzne nám napíštealebo zavolajte:
+421 2 43 63 37 16

Prečo spolupracovať s nami?

  • Starostlivosť
  • Individuálny prístup
  • Dlhoročné skúsenosti
  • Flexibilita
  • Priaznivé ceny

Referencie